Понад 14 тисяч метрів доріг відремонтували дорожники Черкащини минулого тижня

Новини Черкаської області

На автошляхах області продовжуються роботи з ліквідації ямковості. Минулого тижня було виконано ремонт доріг Черкащини на понад 14 тисячах метрів дорожнього покриття. Зокрема  ямковий ремонт проведено на 6,5 тисяч кв. м доріг загального користування. 

Окрім того, минулого тижня було влаштовано 7,9 тис. кв. м вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття на автодорогах місцевого значення, інформують в САД області.

Роботи з ремонту дорожнього покриття проводяться з використанням гарячого асфальтобетону та струменевим методом. На дорогах області щодня працює до 30 ремонтних бригад. Підрядні організації використовують сировину семи місцевих асфальтобетонних заводів.

Роботи з ямкового ремонту проводилися у кожному районі Черкащини на всіх автодорогах державного та місцевого значення. Ліквідація деформацій дорожнього покриття триватиме й надалі.

Разом з ямковим ремонтом також проводяться роботи із благоустрою узбіч автошляхів, приведення в належний стан павільйонів автобусних зупинок та смуги відведення, обкошування трави на узбіччях, приведення до належного стану дорожніх знаків, ремонт бар’єрного та тросового огородження.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.