Помічнику народного депутата Владислава Голуба погрожують

Новини Черкаської області

Нещодавно помічник народного депутата Владислава Голуба Оксана Гіщіна отримала анонімне повідомлення з погрозами.

«Харченко (дівоче прізвище, – ред.), случайні ДТП бувають часто, ти ж жити ще хочеш? Та й синочка ростити треба» – такого змісту СМС отримала Оксана на мобільний. Негідники вдарили по найболіснішому, у житті жінки сталася страшна трагедія – вона втратила у ДТП синочка.

Оксана Гіщіна приступила до обов’язків керівника громадської приймальні Владислава Голуба у м. Золотоноша у жовтні цього року. Почала роботу по Золотоноші зі зверненнями і запитами. На попередньому тижні провела спільно з народним депутатом зустрічі у шести населених пунктах Золотоніщини і в Золотоноші.

Власне, Оксана завжди не байдуже ставилася до справ у Золотоноші, тому активно розпочала допомагати народному депутатові в роботі на окрузі. Це, можливо, могло не сподобатися, опонентам Голуба у місті. Про перешкоджання народному депутатові з боку деяких представників міської влади виконувати свої депутатські обов’язки у Золотоноші багатьом відомо. Тому така версія, безумовно, має право на життя.

А нещодавно у мережі Фейсбук Оксана Гіщіна розкритикувала ставлення місцевої влади і комунальних служб до своїх прямих обов’язків, вказала на купи сміття у місті і сморід від колектору. «Нещодавно міський голова звітувався, яка гарна Золотоноша, – місто чорнобривців, маленька Голландія, але забувся, напевно, за центральну вулицю Шевченка, де вранці стоїть сморід від колектору, який нині ще не дороблений і за узбіччя тротуарів, які не прибрані від сміття. Я впевнена що забув, тому що не може бути у такого господаря такий безлад», – написала пані Оксана. І в понеділок увечері, за збігом обставин, в СМС-повідомленні отримала погрозу.

«Це зачепило до живого, бо втратила одного свого сина саме в ДТП»,– каже Оксана. Оксана Гіщіна звернулась у відділення поліції і написала заяву.

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 01.11.2017

Розповісти друзям
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.