Політика взяла гору на останній сесії міської ради – Радуцький

Новини Черкаси

Власне бачення подій на останній сесії Черкаської міськради у дописі на «Фейсбуці» виклав  секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький.

13164344_846546772117350_6455718653890961809_n

“Мені дуже прикро, що на сьогоднішній сесії політика в черговий раз взяла гору над здоровим глуздом. Якби сьогодні депутати підтримали проект рішення про електронні закупівлі, департаменти вже найближчим часом почали працювати через систему “Прозоро”.

Хочу нагадати, що депутати від фракції “Самопоміч” були єдиними, що не голосували за бюджет розвитку. Тим самим вони хотіли зірвати розвиток міста Черкаси. Їхня позиція щодо включання допорогової суми на роботи у 1,5 млн грн цьому є свідченням.

Я навожу приклади тих міст України, де були заблоковані роботи саме через таку допорогову суму в системі “Прозоро”.
Львів :
Всього проводився – 51 тендер
Відмінено – 19
Не відбулося – 5

Херсон : 10 із 10 торгів було відмінено
Маріуполь: 6 із 6 відмінено
Луцьк: 3 із 3 відмінено

Дніпропетровськ:
Не відбулося – 8
Відмінено – 31
Відбулося – 3

Крім того, хочу також звернути увагу, що мер Дніпропетровська пан Філатов відклав дію “Прозоро” і вивів роботи із цієї системи до 1 серпня.

Всім зрозуміло, що прийнявши проект рішення від депутата “Самопомочі”, ми б призупинили той розвиток, який розпочався в Черкасах. Тому я взяв на себе відповідальність і закрив пленарне засідання, давши доручення об’єднати два проекти рішення в один. Я впевнений, що найближчим часом, що у нас відбудеться пленарне засідання, де ми із депутатами розглянемо інші галузеві питання.

Також хочу звернуть увагу всіх ЗМІ, що міська рада готова сприяти у боротьбі із корупцією. Якщо є факти будь-яких порушень – звертайтеся у правоохоронні органи.”

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.