“Політика в ГПУ – шлях в нікуди”, Голуб про голосування за нового генпрокурора

Новини Черкаси Новини Черкаської області

“Як юрист-міжнародник я переконаний, що посаду генпрокурора має все ж таки займати людина з профільною юридичною освітою. ” Таку думку на власному Facebook висловив народний депутат України від Канівщини Владислав Голуб, інформує «Kanos».
12920505_764480183688583_2103155019538197253_n
За словами парламентаря, політика в ГПУ – це шлях в нікуди, а не напрям європейського розвитку

«…(як відомо з джерел ЗМІ голосування фракції Народний Фронт було обумовлено призначенням 1 заступником члена цієї фракціі, і я є категоричним противником політичного квотування в правоохоронній системі. Це буде перший тест для нового генерального прокурора, якщо інформація зі ЗМІ підтвердиться). Генеральна прокуратура має бути виключно правовим органом, а не політичним. Без цього не варто очікувати змін, якими б благими б намірами це не намагалися б подати», – наголосив Голуб.

Крім того, депутат відзначив, що в ході вчорашнього резонансного голосування за кандидатуру Юрія Луценка на посаду генерального прокурора, не голосував не за Луценка, а не голосував проти принципу підходу до зміни законодавства та процесу їх миттєвої зміни.

«Як юрист-міжнародник я переконаний, що посаду генпрокурора має все ж таки займати людина з профільною юридичною освітою», – відзначив він.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада України дала згоду на призначення лідера фракції БПП Юрія Луценка генеральним прокурором.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.