Поліцейські завадили черкащанину стрибнути з багатоповерхівки (відео)

Новини Черкаси

Черкащанин намагався стрибнути з 8 поверху. Про інцидент на спецлінію «102» поліції повідомила мати 32-річного чоловіка. Дану інформацію повідомили у прес-службі патрульної поліції Черкас.

На виклик прибули патрульні поліцейські і медики.

Спочатку патрульні просили його відмовитися від божевільної витівки. Але він знаходився в стані алкогольного сп`яніння і не реагував на прохання та заклики.

Протягом 40 хвилин йому розповідали про те, що буде, якщо він зістрибне, і смерть в даному випадку не найпростіший вихід: можна залишитися на все життя інвалідом, і тоді прийде ще більший відчай, а старій матері доведеться за ним доглядати.

Потім запропонували цигарку, а коли той погодився підпустити до себе патрульну, вона знову почала переконувати словами. Зрештою чоловік відгукнувся і зліз з підвіконня.

Він розповів, що хотів померти через конфлікт із матір`ю, а також через алкогольну залежність.
Медики оглянули чоловіка та доставили його до психіатричної лікарні де врятований погодився на шпиталізацію.

У Черкасах патрульні зняли з вікна самогубцю, який збирався ст…

У Черкасах патрульні зняли з вікна самогубцю, який збирався стрибати з 8-го поверхуУ Черкасах 32-річний чоловік мав намір звести рахунки із життям стрибнувши з вікна 8-го поверху. Про це на спецлінію 102 повідомила мати черкащанина. На виклик прибули патрульні поліцейські і медики. Спочатку патрульні просили його відмовитися від божевільної витівки. Але він знаходився в стані алкогольного сп`яніння і не реагував на прохання та заклики. Протягом 40 хвилин йому розповідали про те, що буде, якщо він зістрибне, і смерть в даному випадку не найпростіший вихід: можна залишитися на все життя інвалідом, і тоді прийде ще більший відчай, а старій матері доведеться за ним доглядати. Потім запропонували цигарку, а коли той погодився підпустити до себе патрульну, вона знову почала переконувати словами. Зрештою чоловік відгукнувся і зліз з підвіконня. Він розповів, що хотів померти через конфлікт із матір`ю, а також через алкогольну залежність. Медики оглянули чоловіка та доставили його до психіатричної лікарні де врятований погодився на шпиталізацію.

Опубліковано Патрульна поліція Черкаської області 30 листопад 2017 р.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.