Покладанням квітів та концертом у Черкасах відзначили День ліквідаторів та річницю визволення міста

Новини Черкаси

З нагоди 73-ї річниці визволення міста Черкаси та Дня ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС у Черкасах 14 грудня провели молебень, поклали квіти до Пагорбу Слави та урочистим концертом привітали ветеранів.

До Пагорбу Слави громадськість, представники обласної та міської влади принесли квіти, дехто тримав світлини героїв, плакат з написом «Подвиг радянського народу у Великій Вітчизняній Війні безсмертний». Урочистості для гостей та ветеранів провели у Обласній філармонії.

«Рівно 73 роки тому наше місто стало вільним від нацистських загарбників. Наші визволителі відбудовували і відстоювали кожний квартал, вулиці і навіть будинки. Ми маємо шанувати свою історію, адже саме завдяки визволителям Черкас сьогодні маємо змогу жити на рідній землі»,– звернувся із вітальною промовою заступник голови Черкаської облдержадміністрації Сергій Овчаренко.

Всі визволителі Черкас були молоді, всі виконували військові завдання.

«Із шести тисяч осіб, які загинули в битві за наше місто, 32 отримали звання Героя Радянського Союзу, на жаль, 14 з них – посмертно»,– зауважив ветеран Іван Губський.

Також під час урочистостей ветеранам вручили цінні подарунки.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.