Показники лічильника електроенергії тепер можна надати он-лайн

Новини Черкаси

ПАТ «Черкасиобленерго» запровадило нову послугу для споживачів електричної енергії. Так споживачі тепер зможуть передавати показники лічильників за спожиту електричну енергію он-лайн.

сайт-2-600x455

 Завдяки нововведенням, споживачі подаватимуть показники оперативно та в зручний для них час.

Здійснити операцію споживач може на офіційному сайті ПАТ «Черкасиобленерго», в розділі «Зворотній зв’язок/передача показників», за посиланням.

 

Розповісти друзям

19 коментарів до “Показники лічильника електроенергії тепер можна надати он-лайн

 1. 6

  0

  Я, підтримую думку п.Сергія.Дуже незручна форма.Треба переробити програму так просто і чітко,як в Черкасигаз.

 2. 6

  0

  Катерина . Дуже форма незручна. Потрібно переробити програму так просто і чітко, як в Черкасигаз.

  1. 7

   0

   Держат нас дурачков,передать нельзя показатели. Сами себя перемудрили.

 3. 5

  0

  Идиотская форма передачи вы что нас за дураков держите. Сделайте как в Черкассыгаз.. Просто и удобно.

 4. 4

  0

  Передаю постійно показники лічильника станом на 1 число наступного місяця , але чомусь беруть показники по даним, що записує працівниця енергозбуту, яка приходить в різні дні від 1-го до 7-го числа. Починаються маніпуляції на кшталт збільшення показників понад 100квт з метою збільшення плати. НЕЧЕСНО!!!

  1. 3

   0

   Перше місце по комбінаціях з показами лічильника у Драбівенерго-з потолка беруть показ і дату знімання його контролером,не беруть до уваги передані по інтернету покази.

   1. 4

    0

    Абсолютно згідний за Драбівський РЕМ. Моїй мамі майже постійно фальсифікують показники у більшу сторону хоча кожний місяць у останній день передаю по інтернету фактичні показники. А щоб виправити кажуть, що треба їхати у Драбівський РЕМ і писати заяву. А при повній відсутності автобусного сполучення та і слабкого здоров’я у 81 -річному віці це нереально. Кол-центр відповідає, що мої фактичні показники в базі є, але вони пишуть те, що Драбів передає. А в Драбівському РЕМ відповідають, що у них є програма, яка довільно у випадковому порядку сама донараховує і вони нічого не знають у кого які показники виведе ця програма. У грудні їздив виправляти, то мовчки видали нову квитанцію з моїми показниками з їхньої бази. Які ставити показники даже і не питали. У Черкаському МЕМ мені особисто також часто робили: один місяць занижають, а інший – завищують. Зрозуміло, що причина у різниці цін до 100 кВт і вище 100 кВт. Заробляють не зароблене. Була б одна ціна і не було б таких переписок. На моє питання в Драбівському РЕМ і Кол-центрі для чого тоді передавати показники якщо вони всерівно пишуть своє відповіді не отримав.

 5. 4

  0

  передаю показания на сайте, контролер снимает свои показатели, иногда по два месяца не приходит в результате мудрецы видимо с “верним” ОБРАЗОВАНИЕМ путем своих умозаключений избражают свои цифири и всегда в большую сторону. Хотелось бы знать зачем создавать сайт и играть в продвинутых айтишников, притом беря показания со справочника “ПОТОЛОК”. ХОЧУ УСЛЫШАТЬ_ПРОЧИТАТЬ КАКОЕ ВЫ ПОЛУЧАЕТЕ УДОВОЛЬСТВИЕ ОТ ТОГО, ЧТО ЛЮДИ ПОРТЯТ СЕБЕ НЕРВЫ

 6. 5

  0

  Передати показники дуже важко. Чому не можна зробити так, як передаються показники по газу?Просто і зрозуміло всім.

 7. 2

  0

  Дуже важко передати показники багато кіловат пишуть наперед потрібно їхати в Драбів і переробляти .Хіба це правильно.??Чи кожен зможе поїхати?

  1. 1

   0

   Як сказала одна з працівниць Драбівського РЕМ: із 10 осіб 1 або 2 приїдуть виправляти, а інші заплатять. От і вся їхня арифметика.

 8. 0

  0

  неможливо передать показники нащо зас**ать интернет де**ли з черкасиобленерго

 9. 0

  0

  Задолбали, пока передашь показатели счётчиков ,полдня потратишь то новости, то политика , а по существу передать немогу

 10. 0

  0

  Майже кожен місяць роблять оновлення, що хрена передасиш скоріше, ніж показники. Задовбали!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.