Погасити не можна реструктуризувати

Новини Черкаси

IMG_7657-1Черкаські депутати звернулись до Мінфіну з проханням реструктуризувати кредит КП «Черкаситеплокомуненерго». Якщо реструктуризації не відбудеться місту прийдеться терміново шукати 2 мільйона євро, щоб повернути їх банку.

КП «Черкаситеплокомуненерго» своєчасно не погасило кредит, який був наданий ЄБРР для реалізації проекту «Ефективне використання енергоресурсів в місті Черкаси». Ця ситуація була розглянута на сесії Черкаської міськради ще влітку. Тоді ж було прийняте і затверджено міськрадою рішення щодо реструктуризації боргу по кредиту. Згідно Бюджетного кодексу, у місячний термін повинен був надійти офіційний висновок від Міністерства фінансів. Однак, за словами начальника Департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталії Джуган, висновок не надійшов. І хоча в Бюджетному кодексі прописаний ще й принцип мовчазної угоди, ЄБРР не погоджується на цей принцип і чекає відповіді від Міністерства фінансів України.

Якщо Мінфін не ухвалить офіційний висновок, то до кінця цього року місто повинно буде заплатити ЄБРР 2 млн євро. Для міського бюджету це не підйомна сума.

Тому Депутати Черкаської міської ради звернулись до Міністерства фінансів України з проханням ухвалити Постанову стосовно реструктури зації боргу по кредитній угоді між комунальним підприємством теплових мереж «Черкаситеплокомуненерго» і ЄБРР.

Джерело: Черкаський кур’єр

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.