Податківця затримали при отриманні 10 тисяч гривень хабара

Кримінал Черкаси Новини Черкаси Новини Черкаської області

Оперативникам управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС України в Черкаській області стало відомо, про вимагання хабара, розміром 30 тис. грн., посадовцем Державної фіскальної служби України в Черкаській області, від директора приватного підприємства.

25883

Посадовець викликав до себе підприємця та повідомив про проведення перевірки інформації щодо взаємодії підприємства з підприємствами та фірмами, які мають ознаки фіктивності, для формування незаконного податкового кредиту з податку на додану вартість. З метою складанняпозитивного акту перевірки та не накладання штрафних санкцій, керівник-порушник має надати службовцю невелику плату у сумі 30 тисяч гривень.

Працівниками УПЗСЕ спільно з ГУ власної безпеки ДФС України тапрокуратури Черкаської області у ході проведення негласних слідчих(розшукових) дій було задокументовано передачу першої частининеправомірної вигоди у сумі 10 тисяч гривень. Правопорушника булозатримано у його службовому кабінеті під час передачі другої частиниобумовленої суми у розмірі 20 тисяч гривень.

За даним фактом прокуратурою Черкаської області відкрито кримінальнепровадження за ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержаннянеправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Посадовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк відп’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чизайматися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Правопорушника затримано, проводяться слідчі дії, вирішується питаннящодо повідомлення йому про підозру.

За матеріалом Управління МВС України у Черкаській області

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.