Податківці Черкащини легалізували майже 6 мільйонів гривень доходів

Новини Черкаси Новини Черкаської області

За інформацією управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Черкаській області, за сім місяців п.р. фіскали провели 256 перевірок з питань повноти нарахування та сплати податку на доходи фізосіб. Донараховано4107,2 тис.грн.податку на доходи фізичних осіб, до бюджету надійшло 641,5 тис. грн. ПДФО.

ukraina_zarplata

За січень – липень встановлено 3005 випадків використання незареєстрованих найманих працівників; легалізовано 5596,1тис. грн. доходів та донараховано 839,4тис. гривень податку на доходи фізичних осіб. Крім того 203 черкащан, що провадили діяльність без реєстрації, взято на облік як приватних підприємців із сплатою 40,8 тис. грн. податків.

 З початку року на сьогодні до місцевих бюджетів надійшло 768,9 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. Державний бюджет наразі отримав 256,3 млн.грн. цього податку.

 Про це інформує ГУ ДФС у Черкаській області  та нагадує працівникам про можливість повідомити про порушення законодавства про працю та податкового законодавства за номером спеціальної гарячої лінії (0472) 33-91-34. За цим же номером працює спеціальна гаряча ліня для внутрішньо переміщених осіб (з питань оподаткування та підприємницької діяльності)

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.