Поблизу Черкас поліцейські упіймали “елітних” бракон’єрів (фото)

Новини Черкаси

Черкаський водний патруль виявив бракон’єрів поблизу с. Сокирно. Тепер правопорушники можуть зустрітися з кримінальним впровадженням за ст. 249 ККУ “Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом”.

У поліції повідомляють, що бракон’єри побачивши водний патруль намагалися втекти та їм це вдалося, оскільки катер був обладнаний двигуном у 300 к. с..

“Правопорушники швидко скерували човен на лафет, який був приєднаний до позашляховика “Toyota Land Cruiser”, вскочили в машину та рушили з місця, проте поліцейські зупинили транспортний засіб.”, – повідомляють у прес-службі Поліції Черкас та області.

У бракон’єрів виявили понад пів сотні одиниць риби: соми, сазан та лящі. Також вони при собі мали 6 спінінгів та 50 “драчів”. Рибу та човен було вилучено слідчими.

Бракон’єри, своїми протиправними діями нанесли істотну шкоду у розмірі – 20 тис грн, тому слідчими ГУ Національної поліції в Черкаській області вирішується питання щодо порушення стосовно них кримінального провадження за ст. 249 ККУ.

Розповісти друзям
  • 17
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.