Після вбивства нічний клуб закрився на “реконструкцію”

Кримінал Черкаси Новини Черкаси

З 16 січня НК “Reflection Club” закрив свої двері на так звану реконструкцію. Варто відзначити, що це місце нічного відпочинку полюбилося мешканцям міста, але останні події під стінами цього закладу все змінили. Клуб розпочав свою роботу в 2015-му році.

Нагадаємо, що в ніч 14 на 15 жовтня під стінами НК “Рефлекшн” жорстоко побили 29-річного Сергія Бондаренка, який згодом помер у лікарні від черепно-мозкової травми. На сьогоднішній день підозрюваний у вбивстві Ілля Новіков перебуває під домашнім арештом (остання ухвала суду продовжує перебування під домашнім арештом строком на 2 місяці).

Ілля Новіков, підозрюваний у вбивстві

Днями, в мережі з’явилося відео з камер нічного клубу, яке шокувало місто та країну своєю жорстокістю та байдужістю людей. Редакція нашого сайту висловлює співчуття родині та близьким Сергія Бондаренка.

Що робить адміністрація розважального закладу? Як кажуть “Совпадения? – не думаю!”.

12 січня адміністрація клубу починає розповсюдження в соціальних мережах інформації, що з 16-го січня клуб-ресторан Reflection зачиняється на реконструкцію з метою зробити відпочинок ще більш яскравим та комфортним. Адміністрація запевнила, що планує відновити роботу клубу найближчим часом.

Про який комфорт та яскравий відпочинок може йти мова коли під їх стінами вбивають людей, ходять в туалет та приймають наркотичні речовини ? 

Типові Черкаси

Ми провели моніторинг, що думають черкащани в соціальних мережах. Більшість черкащан вважає, що клуб не має права на життя, але Вони впевнені, що в наш час все вирішують гроші. Також, читачів обурює байдужість людей, які просто стояли та слідкували як вбивають людину під стінами НК та цікавляться куди дивилася охорона, яка забов’язана згідно законодавству забезпечити охорону відвідувачам закладу. (більше коментарів під записом спільноти “Типові Черкаси“)

Розповісти друзям

2 коментарів до “Після вбивства нічний клуб закрився на “реконструкцію”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.