Пільгові перевезення залишаться в межах чинного законодавства – Олексій Колісник

Новини Черкаси

В Черкаській ОДА під час зустрічі з перевізниками, яку ініціював заступник голови обласної державної Адміністрації Костянтин Омаргалієв намагалися дійти згоди з врегулювання критичного питання. Зокрема на зустріч запросили і голову ГО «Черкаський союз учасників АТО» Олексія Колісника

На зустрічі були присутні представники перевізників міста Черкаси та області.

Результатом зустрічі була обіцянка перевізників зняти ганебну об`яву в маршрутках, яка повідомляла пільговиків про відмову в безоплатному перевезенні з 14.07.2018 р., та залишити перевезення пільгових категорій громадян без змін згідно чинного законодавства.

На думку голови ГО «Черкаський союз учасників АТО» Олексія Колісника , своїми діями влада свідомо порушує українське законодавство, а перевізники – відверто шантажують чиновників. Пільговики ж банально опинилися заручниками ситуації. Про це інформують в ГО “Черкаський союз учасників АТО”

В той же час аналогічну нараду проведено і в кабінеті секретаря міської ради Ярослава Нищика. За її підсумками він повідомив, що “Власники пасажирського транспорту запевнили, що продовжать обслуговувати пільгові категорії черкащан на безоплатній пільговій основі.”

Розповісти друзям
  • 6
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.