Підрядник запевнив, що з наступного тижня накриють дах театру

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Наприкінці цього тижня з Польщі надійде Z-профіль під дах обласного театру. І вже на наступному тижні будівельники матимуть змогу накрити приміщення. Про це зазначає генеральний підрядник, директор ПМ «Арсенал» Владислав Мамчур.

– Саме польським має бути профіль під дах театру, – розповідає В. Мамчур. – Це рішення було узгоджено безпосередньо архітектурно-містобудівною радою при управлінні містобудування та архітектури ОДА. Ремонтні роботи на об’єкті проводяться по мірі надходження коштів. Ті, що передбачені для облаштування даху театру, надійшли на казначейський рахунок наприкінці грудня минулого року. Відповідні проплати відбулись з дотриманням законодавчих норм. Очікуємо на профіль. І вже з наступного тижня мембрану й дах повністю закриємо. Це убезпечить будівлю від опадів.

Також він зазначив, що всі матеріали, що виготовлялись вітчизняними виробниками, та відповідні роботи, було здійснено відповідно до графіку. Це і облаштування армопоясу, і цегляної кладки, і виготовлення та монтаж ферм. Наразі чекають і на рами для фасаду, що повинні надійти з Білорусії.

За словами першого заступника голови ОДА Віталія Коваля, зважаючи на те, що це об’єкт культурної сфери та повинен мати відповідний естетичний вигляд, проект побудови – складний і має певні особливості. Це – одна з причин затримки робіт. Додамо, на відбудову театру торік було виділено майже 11,5 млн. грн. з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) та 5 800 млн. грн.. – з місцевого бюджету. Цього року на першочергові роботи, зокрема для накриття приміщення та встановлення рам для фасаду й вікон, відповідно до проекту, передбачено понад 5 млн. грн.. з ДФРР. Наступний транш коштів буде необхідний вже для оздоблювальних робіт.

Відзначимо також, для повноцінного та безпечного проведення будівельних робіт необхідним є повний демонтаж квіткового павільйону, що при будівлі театру. З цим обласна влада попередньо зверталась до міської. Як розповідають у обласній адміністрації, станом на сьогодні, демонтована лише його частина.

Розповісти друзям

2 коментарів до “Підрядник запевнив, що з наступного тижня накриють дах театру

  1. 0

    0

    В Черкасах декілька фірм-виробників покрівельних матеріалів.Вибрати кращого на тендері,поставити умови і цим підтримати трудові коллективи.Якось все через одне місце…

  2. 0

    0

    Складність в головах,а не в кострукціях.За цей час виросли, як гриби,цілі житлові комплекси-на Гагаріна,бульварі Шевченка в декількох місцях,на полігоні,на Пацаєва,…та інших місцях–порядка 20 багатоквартирних будинків і в них немає жодної проблеми в зведенні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.