Підрядник дає 10-річну гарантію на бульвар Шевченка

Новини Черкаси
В Черкасах практично завершено першу та другу черги ремонту бульвару Шевченка. Дорожниками, станом на 11 вересня вже заверешно роботи з укладання верхнього шару щебенево-мастильного асфальтобетону (ЩМА) на ділянці від вулиці Припортової (колишня – Героїв Сталінграда) до вул. Лазарєва. На ці роботи дорожники використали близько п’яти тисяч тонн асфальту

Про це повідомив заступник генерального директора приватного підприємства «Дорстрой» Ігор Віблий.

На всій зазначеній ділянці бульвару перед початком укладання верхнього шару покриття ремонтники стелили геотекстиль. Він запобігає утворенню колійності та зсувів на дорозі. Такий матеріал, каже представник підрядної організації, дозволяє запобігти зсувам і тріщинам. Виконавець дає гарантію на ремонт – 10 років.

Також його використали під час облаштування заїздів від Припортової до Небесної Сотні. Облаштування примикань триває і надалі.

Загалом на бульварі Шевченка працює близько десяти одиниць спеціалізованої техніки, зокрема, укладальник, катки, вантажні автомобілі для транспортування ЩМА тощо. Ігор Володимирович акцентує, що вся техніка сучасна німецького виробництва перебуває у власності підприємства.

Довідково: загальна протяжність ділянки реконструкції сягає майже три кілометри (2969 метрів). А ширина проїжджої частини становить від 8 до 9 метрів.

 

Розповісти друзям

3 коментарів до “Підрядник дає 10-річну гарантію на бульвар Шевченка

 1. 0

  0

  я у якість не вірю
  максимум роки 3
  А 10 – це з області фантастики для наших реалій

 2. 0

  0

  Підрядник і є виробник суміші ЩМА-20. Тому і дає 10 років. А щоб всі інші роботи проводив може і більше давав би . . .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.