Підприємців запрошують долучитися до мітингу

Новини Черкаси

Завтра о 10.00 в приміщені Черкаської ОДА відбудеться сесія Черкаської міської ради на якій розглядатимуть бюджет міста Черкаси.

Але підприємці замітили закладену “міну”, яка налаштована проти малого та середнього бізнесу міста і запрошують всіх небайдужих приєднатися до протесту, – про це повідомляють у соціальній мережі facebook, у спільноті “Форум розвитку Черкащини“.

До уваги керівників підприємств та підприємців, у яких є земельні ділянки в так званому “постійному користуванні”. На завтрашній сесії Черкаської міської ради в (приміщенні Черкаської ОДА) депутати будуть “приймати” Бюджет міста Черкаси. В проекті бюджету закладена “міна” під увесь малий та середній бізнес нашого міста. Справа в тому, що завтра Департамент, який очолює пані Джуган, буде пропонувати прийняття ставки податку за землекористування на рівні 3% від оціночної вартості землі. Крім того, Держава з початку цього року ввела “індекс інфляції” на землю, який ствновить 1.443. Отже в цьому році з прийняттям ТАКОГО Бюджету земля в місті РІЗКО подорожчає більше ніж в 4 рази.
Тому ГО “Форум розвитку Черкащини” підтримує ініціативу профспілки підприємців “Солідарність” (голова О. Ракова) і запрошує всіх зацікавлених громадян нашого міста висловити свій протест під час проведення сесії Черкаської міської ради. Початок сесії заплалновано на 10-ту годину 28 січня, – повідомляють у спільноті.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.