Підприємець вважає за норму не прибирати біля пологового будинку (фото)

Новини Черкаси

У Черкасах вже з минулої пятниці активно триває боротьба зі снігом. Так підприємці відповідальні за прибирання вулиць дуже зайняті постами у фейсбуці, проте саме проведенням робіт особливо не переймаються.

Так по вулиці Чехова коло пологового будинку сталася наступна ситуація

12552813_10203876257585159_3516440269340684669_n

Проте підприємець, який отримує за зимове прибирання міських доріг сотні тисяч гривень Андрій Бортник повідомив, що навести лад важко навіть там, де нібито вони вже розчистили вулицю:

 “Стосовно Вашого прохання поки що допомогти не зможу. Наша техніка задіяна в інших районах міста, на виконанні аналогічних завдань. Ця ділянка не входить до наших обов’язків. Зняття техніки, та першочергове виконання інших заявок призведе до втрати часу, за який можна розчистити 10 аналогічних проїздів в інших частинах міста.” – повідомив Андрій

Проте черкащани інформують, що необхідно б ліквідувати сніг на дорозі і зупинках, який нагорнули при “розчистці” вулиць.

“То хоч відгорніть на зупинках той сніг, що нагорнули під час прибирання доріг!”

Цікаво розчищена і вулиця Чехова, по якій навіть в 1 ряд рух ускладнено в районі пологового.

Так зупинка в районі магазина Новус, має вигляд розчищеної лише на ширину 1 ряду руху бульваром Шевченка. Від бордюру у рукаві до асфальту маємо декілька метрів снігу, льоду і кучугур з калюжами:

Також виглядають і вулиці в районі ЧДТУ:

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.