Підпільний цех з виготовлення алкоголю викрили в Черкасах

Кримінал Черкаси Новини Черкаси

У Черкасах двоє непрацюючих місцевих мешканців у приватному домоволодінні розбавляли спирт з водою та іншими інгредієнтами, готову продукцію розливали у п’ятилітрову пластикову тару. Про це повідомив перший заступник начальника Головного управління ДФС у Черкаській області Микола Степанченко.

12885932_632699526883933_8842487039865473392_o

Збували фальсифікат переважно місцевим жителям під замовлення, втім серед покупців були й мешканці інших областей України, до яких товар пересилали службою експрес-доставки.

У ході проведених обшуків за місцем проживання та в автомобілі фігурантів вилучили понад 2 тисячі літрів водно-спиртової суміші на суму 209 тисяч гривень, 35 літрів концентрату для виготовлення фальсифікованого коньяку, обладнання для виробництва: пластикові ємності, мірки, спиртометр, лійки, шланги та насоси для розливу рідини, порожню пластикову тару та фурнітуру до неї. Також наклали арешт на транспортний засіб Daewoo Lanos орієнтовною вартістю 100 тисяч гривень. Загалом у результаті проведених заходів з незаконного обігу вилучили товарно-матеріальних цінностей на суму 524 тисячі гривень.

Крім цього, в організатора підпільного цеху виявили два пакунки з подрібненою речовиною рослинного походження за зовнішніми ознаками схожою на наркотичний засіб канабіс. Виявлену наркотичну речовину вилучено працівниками поліції ГУ НП в Черкаській області.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.