Підозрюваний пояснив “мінування” будівель в Черкасах бажанням розважитися

Кримінал Черкаси
Cлужба безпеки України спільно з національною поліцією затримала «телефонного терориста», який «замінував» Черкаську школу №8 та залізничний вокзал. Причину свого вчинку підозрюваний пояснив бажанням “розважитися”.

На телефон спецлінії «102» о 9:00 годині ранку надійшло анонімне повідомлення, з погрозами підірвати навчальний заклад та вокзал.

Після надходження повідомлення про замінування залізничного вокзалу та школи в Черкасах на місце події було негайно огороджено, близько 600 громадян, які перебували у вказаних приміщеннях терміново евакуювали.

Огороджені території були обстежені вибухотехніками та кінологами з собаками. В ході обстеження вибухових пристроїв знайдено не було.

Читай також: У Черкасах через повідомлення про замінування евакуювали школу та вокзал

Провоохоронці оперативно встановили місце знаходження «мінера» та затримали його поблизу школи. Ним виявився 36-річний уродженець Кіровоградської області.

Свій вчинок, «анонім» пояснив, як намагання розважитися. Розважатися тепер зможе в виправних закладах, адже згідно  ст. 259 Кримінального кодексу України він зможе оцінити зручності системи строком від 2 до 6 років.

Втім кінцеве рішення винесе суд. Наразі відкрито кримінальне провадження за статтею 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) Кримінального кодексу України. За вчинене чоловікові загрожує до шести років ув’язнення.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.