Підозрюваному у вбивстві Василя Сергієнка суд встановив 60 діб тримання під вартою

Кримінал Черкаси Новини Черкаси Новини Черкаської області

Залишити тримати під вартою протягом наступних 60 діб – таке рішення винесла колегія суддів Соснівського райсуду Черкас. Про це повідомляє канал Телеканал UA: Черкаси.

Минулої ночі  у справі вбивства журналіста Василя Сергієнка Соснівський районнний суд міста Черкаси змінив запобіжний захід одному з обвинувачених Вадиму Мельнику.

Нагадаємо, в пятницю 16 листопада запобіжний захід для нього було змінено з тримання під вартою на внесення застави у розмірі 2 мільйонів гривень. Після вчорашнього 8 годинного засідання, судді вирішили продовжити його тримати в Черкаському слідчому ізоляторі до 18 січня наступного року.

 

суд

Залишити тримати під вартою протягом наступних 60 діб – таке рішення винесла колегія суддів Соснівського райсуду Черкас сьогодні вночі одному з обвинувачених у справі вбивства журналіста Василя Сергієнка. Нагадаємо, в пятницю 16 листопада запобіжний захід для нього було змінено з тримання під вартою на внесення застави у розмірі 2 мільйонів гривень. Після вчорашнього 8 годинного засідання, судді вирішили продовжити його тримати в Черкаському слідчому ізоляторі до 18 січня наступного року.

Опубліковано Телеканал UA: Черкаси Вівторок, 20 листопад 2018 р.

Рішення суду прокоментував і прокурор області Сергій Овчаренко:

“Соснівський суд м.Черкаси щойно задовольнив клопотання прокурорів, та таки скасував заставу стосовно обвинуваченого у організації вбивства журналіста Сергієнка. Хочу подякувати представникам громадських організацій, небайдужим черкащанам, за їх активну громадську позицію у цій справі та підтримку правоохоронних органів. Це наша спільна перемога.” – зазначив посадовець у своєму фейсбуці.

Розповісти друзям
  • 2
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.