Підліток, що врятував 2 дівчат на Дніпрі потребує допомоги

Медицина Черкаси Новини Черкаси

Богдан Волик з Черкас, який врятував від утоплення двох 8-річних дівчаток, сам потребує допомоги – йому вкрай важливо зробити операцію на лівому оці. 

Про це повідомила його бабуся, Алла Чеховська.
Так склалося у житті цього хлопчика, що він росте без батьків, а бабуся виховує Богдана з 8 місяців. Для Алли Василівни він – внучатий племінник, але саме вона є опікуном Богдана Волика.
Без ока Богдан залишився у дитсадку, коли його вдарив одноліток.«Я коли почула від лікаря, що дитина не бачить, трохи не знепритомніла», – зізнається пані Алла. Згодом пішло відшарування сітчатки, то ж в Одесі, в Інституті очних хвороб і тканинної терапії імені В.Філатова, хлопчику зробили косметичну операцію.
У 2008 році 6 тисяч гривень на це до її пенсії та до пенсії її чоловіка Олексія Васильовича назбирали колеги, сусіди та друзі. Лікарі сказали, око ніякої функції не виконує. Коли будуть кошти, то пообіцяли поставити скляне.
«Але ж скляне око, так мені пояснили, поки він росте, то треба міняти кожні півроку», – зазначає Алла Василівна. І додає, що Богдан – хлопчик активний, любить плавати, пірнати і, якщо око намокне, то може випасти. Тоді дитина буде ходити з діркою в оці.
Через око Богдан нині не ходить до школи, а має індивідуальні заняття. Після того, як однолітки почали обзивати його «одноглазим» та «піратом», бабуся таким чином відгородла його від знущань.
«Навіть мене не соромилися, кричали Богдану: «Пірат, а що в тебе з глазом?», – пояснює Алла Василівна.
У хлопчика є кілька друзів, але найчастіше всього він любить гуляти біля Дніпра і на самоті й милуватися природою. Так було й того разу, коли він побачив, як під лід провалилися дві дівчинки.

Її картка в Приватбанку:  5168 7420 2267 2210, Чеховська Алла Василівна. 

Алла Василівна підкреслює, що це карточка, на яку вона одержує державну соціальну допомогу по інвалідності Богдана, і обіцяє відзвітувати за кожну копійку.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.