Під Новий рік люки в Черкасах крадуть по 20 штук за тиждень (документ)

Новини Черкаси
Крадіжки люків по місту продовжуютьсяУ місті тривають масові крадіжки кришок люків. Ця проблема уже досить довго зберігає стабільний характер.
 9_1
Як повідомив начальник центральної диспетчерської служби “Водоканалу” Тарас Гончаренко, ніяких тенденцій до зменшення таких випадків, на жаль, не помітно.
 – Лише за минулий тиждень зловмисники викрали з мереж водовідведення 15 кришок люків, – розповідає він, – сума збитків від яких складає 40787, 22 коп. З мереж водопостачання зникло 5 кришок люків, що становить 11667, 46 коп збитків для водоканалу. Разом викрадено 20 кришок, вартість яких 52454, 46 коп.
 «Черкасиводоканал» сподівається на самосвідомість місцевих громадян та закликає бути небайдужими. Відсутність кришки люка – загроза в першу чергу для життя і здоров’я нас самих же. А про нашу безпеку ми повинні попіклуватися разом.
 Колектив КП «Черкасиводоканал» направив відкритий лист-звернення, Начальнику Головного управління Національної поліції в Черкаській області  Владиславу Пустовару, з метою зупинення цього ганебного явища.
Розповісти друзям

1 коментар до “Під Новий рік люки в Черкасах крадуть по 20 штук за тиждень (документ)

  1. 0

    0

    пусть проверять пункты приёма металлолома и позакрывают хотя бы половину, вот проблема и решиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.