Петиція з проханням звільнити директора КП “Челуаш” назбирала підписи

Новини Черкаси

Електронна петиція з проханням звільнити директора Комунального підприємства “ЧЕЛУАШ” Олексія Мельника назбирала необхідну кількість голосів. Відповідно до процедури петицію мають розглянути депутати Черкаської міської ради.

“В зв’язку із аварійним станом доріг в м. Черкаси та з систематичними порушеннями норм та стандартів виконання аварійно-ямкових та ямкових ремонтів дорожнього покриття, створюємо дану петицію на розгляд міського голови та депутатського корпусу на звільнення директора КП “ЧЕЛУАШ” Мельника Олексія Олексійовича.”, – йдеться в петиції.

Переглянути повний текст петиції можна за наступним посиланням.

Натомість, директор комунального підприємства, відповідаючи на запитання журналістів стосовно ремонту доріг, неодноразово акцентував увагу на те, що в підприємстві відсутня необхідна техніка для швидкого та якісного ремонту дорожнього покриття.

Варто відзначити, що Мельник Олексій є однопартійцем міського голови Черкас Анатолія Бондаренка. Тому, яке б рішення міська рада не прийняла, міський голова має право накласти вето на рішення.

Нагадаємо, що в підприємстві останнім часом відбувалися обшуки. Так, черкаськими журналістами було знайдено документи, які свідчать про закупівлю бойлерів за завищеною ціною. Висновки розслідування наразі невідомі…

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.