Петиція щодо перенесення дитячого майданчику в парк “Казка” підтримана містянами

Новини Черкаси

Перенести заплановане встановлення ігрового майданчику у вигляді корабля зі скверу ім. Богдана Хмельницького до дитячого парку “Казка”. Саме таку петицію було розміщено на офіційному сайті ЧМР 9 вересня. Необхідну кількість голосів за підтримку цієї ініціативи вдалося зібрати за 2 тижні з 30 можливих днів.

Тепер питання розглядатиме сесія Черкаської міської ради.

Текст петиції:

Сквер ім. Богдана Хмельницького в місті Черкаси – чи не єдине місце, де ще можна спокійно провести свій час, насолодитись видами Дніпра та Долини троянд. Де містяни приходять провести свій час у тиші і спокої. Де приходять відпочити батьки з немовлятами.

В той же час у нас є маленька “перлинка” для активного відпочинку з дітьми – це дитячий парк “Казочка”, який знаходиться навпроти торговельного центру “Дніпро-Плаза”. І його відвідують батьки з дітьми одразу з декількох мікрорайонів міста – Митниці, так званого району “Седова”, Припортового та центру міста. Там щодня відпочивають та граються сотні дітей. Але, на жаль, саме містечко “Казка” не забезпечене в повній мірі достатньою кількістю дитячих атракціонів та майданчиків. А ті які є в наявності, за часту, відслужили свій термін використання, перебувають в аварійному стані та потребують капітального ремонту.

Тому звертаємось з проханням прийняти рішення про перенесення запланованого встановлення КП “Дирекція парків” майданчика у вигляді корабля зі скверу ім. Богдана Хмельницького в дитячий парк “Казка”.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.