Петиція про розірвання угод з перевізниками миттєво зібрала необхідну кількість голосів

Новини Черкаси

На сайті Черкаської міської ради 27 лютого у день невмотивованого припинення руху громадського транспорту, було розміщено петицію про необхідність розірвання угод з недобросовісними перевізниками. Станом на 15:20 годину петиція назбирала 285 голосів мешканців Черкас з 250 необхідних. 

Автори петиції просили Анулювати договори з перевізниками, що не вийшли на маршрути 27.02.2018 з 12 години дня.

ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ:

Те що зараз відбувається на вулицях міста з боку перевізників неприпустимо. Багато людей зараз в цих складних погодніх умовах чекають на свій автобу, а їх немає. Добре що є тролейбуси, що б тоді було. Але є вулиці де немає тролейбусних ліній. З такими перевізниками треба розривати договори і давати змогу перевізникам з інших міст здійснювати послуги з перевезення пасажирів. Це неприпустимо в таку погоду невипустити транспорт.

1. Прошу розглянути розірвання договорів з перевізниками, які в складні погодні умови не вивели свої транспортні засоби за маршрутами.

2. Також прошу розглянути можливість пошуку перевізника з інших регіонів України, який зможе надавати якісні послуги з перевезення і дотримуватися графіків руху.

Розповісти друзям
  • 95
    Поширили:

1 коментар до “Петиція про розірвання угод з перевізниками миттєво зібрала необхідну кількість голосів

  1. 4

    0

    В місті повинен бути комунальний транспорт , для пасажирських перевезень . Не можна щоб містяни залежали від, ненажерливих, недобросовісних перевізників . Весь транспорт, негодний для перевезення людей , за кондукторів та водіїв , годі говорити.ГЕТЬ їх з їхніми гробами !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.