Перший директор “Дирекції парків” озвучив причини звільнення свого наступника

Новини Черкаси

Причини звільнення Володимира Стойко з посади директора КП “Дирекція парків” озвучив на власній сторінці фейсбук екс-секретар Черкаської міської ради та екс-директор комунального підприємства Олександр Радуцький.

Нагадаємо, що на днях очільник КП “Дирекція парків” Володимир Стойко повідомив про свій намір звільнитися з підприємства. Також він повідомив, що обов’язки керівника підприємства буде виконувати СВОБОДІВЕЦЬ Андрій Куча, що нині є заступником директора.

Для довідки. Комунальне підприємство “Дирекція парків” було створене в 2007 році. Як відомо, ідеологом його створення та першим директором протягом 7 років був депутат та екс-секретар міської ради Олександр Радуцький. 


Облаштована тротуарна плитка
територія навколо Долини троянд , 2011 рік

Не секрет, що саме за участі та активної роботи команди Олександра Радуцького, парки Черкас стали родзинкою міста. Сотні заходів та фестивалів (Крижталь, Древляндія тощо) проведено за його участі. Що вже казати про створений комфорт та порядок в міських парках та скверах.

“Я очолював його до 2014 року. Останні п’ять років Володимир Стойко був моїм заступником. Мені було з ним комфортно працювати. Він був чесним, розумним та відповідальним працівником. Всі пам’ятають, як за останні 15 років змінилися парки міста. В цьому також є велика заслуга Володі, який став очолювати підприємство з червня 2016 року.”, – пише Олександр Романович.

З повною відповідальністю можу сказати, що Володимир був одним з найкращих менеджерів в своїй галузі.

Чому пішов. Він більше не захотів знаходитися в банці з павуками, які використовували його порядність та працездатність, принижуючи людські стосунки. Я звинувачую керманичів міста, які перетворили підприємство на політичне поле бортьби. Дякую тобі, друже за роботу. Ти дійсно був на своєму місці. Впевнений, що попереду у тебе багато перемог, – написав Олександр Радуцький у своєму фейсбуці.

Розповісти друзям
  • 20
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.