Першим мільярдом надходжень до бюджету зустрічають черкаські підприємці своє професійне свято

Новини Черкаси Новини Черкаської області

ЧеркТрадиційно, згідно з Указом Президента України, у першу неділю вересня у нашій державі відзначається День підприємця.

Сам факт запровадження цього свята за декілька тижнів після Дня незалежності є яскравим свідчення того, настільки розвиток нашої самостійної держави пов’язаний із розвитком підприємництва. Адже протягом 24 років, зокрема представники черкаського бізнесу, відіграють неоціненну роль у здійсненні економічних, а відповідно – і соціальних програм нашого регіону та міста.  Завдяки стабільній та своєчасній сплаті податків, черкаські підприємці та підприємства здійснюють вагомий внесок в економічне життя країни, допомагаючи вирішувати питання не лише місцевого, але й національного значення.

Так, за січень – серпень 2015 року від платників м. Черкаси до бюджетів всіх рівнів надійшло майже 1 млрд. 156 тис. грн. податків і зборів, з яких понад 503 млн. грн. отримав місцевий бюджет. Порівнюючи з аналогічним періодом минулого року, державний бюджет додатково отримав 176,5 млн. грн., а місцевий – 54,7 млн.грн.

Найбільшу питому вагу у надходженнях до зведеного бюджету займають податок на доходи фізичних осіб – 389,5 млн. грн. (33,7% від загальної суми надходжень), податок на додану вартість – 280,4 млн. грн. (24,3%) та податок на прибуток – 130,9 млн. грн. (11,3%).

Також, за вказаний період платниками м. Черкаси сплачено 43,7 млн. грн. військового збору та 952,6 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування.

“Від імені колективу Державної податкової інспекції у м. Черкасах я щиро дякую черкаським платникам за своєчасне наповнення бюджетів всіх рівнів. Нехай ваш бізнес завжди супроводжують вдалі угоди та надійні партнери, стабільного вам доходу, успіхів,  сімейного тепла і затишку”, – побажав напередодні Дня підприємця в.о. начальника ДПІ у м. Черкасах Максим Криштопа.

ДПІ у м. Черкасах

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.