Перший тролейбус з виробництва може надійти до Черкас на початку грудня

Новини Черкаси

На автомобільному заводі Корпорації “БОГДАН” у Луцьку, завершується процес зварювання тролейбусів моделі Т-701.17 для міст: Суми, Хмельницький і Черкаси.

12274701_860750613994263_2009807911558322345_n

Ця партія тролейбусів зазнала деяких конструктивних змін у конструкції кузова, а саме підсилено додатковою горизонтальною перемичкою, вставкою з труби 40*20 місця встановлення бокових стекол із квартирками (форточками). На фото зображений один із Черкаських тролейбусів із цією перемичкою. Зміни у конструкцію внесені задля кращої якості і зменшення навантаження квартирок на основу бокового скла. Наразі майже вся партія перебуває на основних дільницях складання, частину кузовів тролейбусів у зварювальному цеху доварюють, частина знаходиться на фарбувані у малярному цеху, інші в складальному цеху перебувають на різних етапах складання. Як стало відомо на підприємстві у Луцьку, щоб встигнути вчасно виконати замовлення, працівники лишаються на роботі в подовженому режимі.

Якщо не буде затримок із комплектацією, то перший тролейбус до Черкас має надійти на початку грудня. Завершити постачання до Черкас всіх 8 замовлених тролейбусів планують до кінця року – повідомляє член громадської ради при КП”Черкасиелектротранс” Валера Мироненко

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.