Першокласникам Черкаського району подарували зручні ранці

Новини Черкаси Новини Черкаської області

За підтримки народного депутата Владислава Голуба напередодні 1 вересня Черкаський районний комітет багатодітних родин, дітей-сиріт та дітей-інвалідів привітав майбутніх першокласників Черкаського району із Днем знань.

Фірма “Манеж”, ГО “Форум розвитку Черкащини” і “Сини Черкащини” підготували майбутнім першокласникам подарунки до школи, зокрема – новенькі зручні ранці.

14193758_1806811812895881_34497112_n

Майбутніх школярів з багатодітних малозабезпечених родин, сиріт та діточок-інвалідів розважали цікавими конкурсами, пригощали солодощами та вітали з наближенням першого навчального року.

Кожному першокласнику вручили новенькі портфелики із сюрпризом – повні солодощів, а їхнім батькам – продуктові набори.

14193624_1806811956229200_833467878_nЗ привітаннями до діток та батьків звернулися заступник голови районної ради Сергій Степанюк та заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк, помічник народного депутата України Владислава Голуба Леся Ковальчук, голова Черкаської молодіжної організації «Сини Черкащини» Сергій Лимар, представник компанії «Манеж» Катерина Ричка.

Голова Черкаського районного комітету багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей-інвалідів Ніна Вурсіченко по-материнські благословила майбутніх школярів на щасливі шкільні роки, висловила вдячність керівництву району, спонсорам за розуміння, підтримку.

Присутні подякували і самій Ніні Миколаївні Вурсіченко за організацію такого заходу, де отримали допомогу багато нужденних діток.

Сільський голова с. Мошни Шкарбута Богдан Вікторович, який привіз на свято діточок свого села, подякував організаторам зокрема, народному депутату України Владиславу Голубу за підтримку і чуйність.
Усі бажали майбутнім школярам здійснення мрій та успіхів у навчанні. А їхнім батькам – терпіння та натхнення.

Розповісти друзям

1 коментар до “Першокласникам Черкаського району подарували зручні ранці

  1. 1

    0

    Молодці всі, хто в ці важкі часи допомагає діткам, що потребують посиленної турботи суспільства

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.