Перша міська гімназія відзначила своє 135-річчя

Новини Черкаси
6 листопада у Палаці культури «Дружба народів» відбулися урочистості з нагоди 135-річчя Першої міської гімназії. За цей час навчальний заклад дав путівки в доросле життя понад 10 тисячам випускників.
IMG_7754
– Можна сказати, що гімназія випускає громадян світу, адже немає країни, де б не було наших випускників. І завітавши до нас, в гімназійних куточках можна побачити їх імена. У нас прекрасне і багате минуле, і також буде велике і прекрасне майбутнє. На сьогодні у нас навчається 665 учнів у 22 класах, працює 68 вчителів. Ми є полілінгвіністичною гімназією і працюємо в багатьох міжнародних проектах, – наголосив нинішній директор гімназії Сергій Саєнко. – Наша гімназія також науково-дослідницький заклад. У своїй роботі досягаємо значних результатів. У багатьох куточках світу добре знають Першу міську гімназію, як відомий бренд якості освіти, глибоких знань, володіння багатьма іноземними мовами, патріотизму та шляхетності.
IMG_7787
Під час урочистого зібрання Сергій Іванович окремо звернувся до ветеранів педагогічної праці, які творили її історію, серед яких у залі був присутній і Лев Рафаїлович Каган, що має поважний вік та не припиняє спілкування з гімназією, відвідуючи її кілька разів на рік.
Цього дня зі сцени лунали щирі слова вітань від представників обласної та міської влади, представників Національної академії педагогічних наук України, столичних шкіл-патнерів та колишніх випускників, були й обіцянки підтримувати заклад. Усі, хто в цей день вітав гімназію зі святом, бажали закладу процвітання, світлого майбутнього та відзначити ще не один ювілей у своїй історії.
Від міської влади колектив гімназії привітав заступник міського голови Станіслав Овчаренко, який вручив Почесні грамоти педагогічним працівникам за заслуги в реалізації державної політики, вагомий особистий внесок в розвиток освіти нашого міста, високий професіоналізм, зразкове виконання посадових обов’язків, педагогічну майстерність, впровадження сучасних методів навчання дітей та учнів, молоді та з нагоди 135-річчя.
Окрім цього, представники департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради на чолі з заступником директора департаменту – начальником управління освіти Євгеном Степком вручили колективу гімназії подарунки та 29 Почесних грамот за підписом директора Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Марини Бакланової.
IMG_7679
Серед численних дарунків та відзнак колектив Першої міської гімназії отримав високі нагороди (вітальну адресу та Почесну грамоту) від Національної академії педагогічних наук України та Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України за успіхи в полілінгвістичному навчанні, культурному вихованні учнів і здійсненні міжнародного співробітництва. Директор гімназії Сергій Саєнко отримав медаль імені М. Д. Ярмаченка. Відзначили також роботу і заступника директора гімназії Надії Анан’євої.
Феєричними були музичні дарунки від  гімназистів, представників столичних шкіл-партнерів  та професійних колективів, серед яких: самодіяльний ансамбль танцю «Черкащанка», студентського джазового оркестру черкаського музичного училища ім. С. С. Гулака-Артемовського «Біг-бенд» та інші.
Про це інформують в прес-службі Черкаської міської ради
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.