Перевізник відмовився обслуговувати один з автобусних маршрутів в Черкасах

Новини Черкаси

Як виявляється перевізник, який здійснював обслуговування черкащан на міському маршрут №15 вирішив припинити надання послуги. Це міститься у відповіді на звернення щодо порушення графіку роботи.

UW8DVZPfU-A

Про це повідомляє публікація  спільноти Facebook “Місто на Че” розміщена Сергієм Костенко:

 “Місяць тому подав через Відкрите місто скаргу на те, що “Еліт-транс” порушує графік роботи маршруту №15. Сьогодні отримав відповідь: “Листом від 20.08.2015 ПП «Еліт-Транс» повідомило про відмову від обслуговування маршруту у зв’язку із збитками та про те, що не заперечує щодо винесення його на конкурс. Департамент ЖКК міської ради наполіг на виконання взятих перевізником зобов’язань відповідно до діючого з перевізником договору терміном на один місяць. Тобто перевізник має обслуговувати пасажирів до 20 вересня включно. Керівнику ПП «Еліт-Транс» вказано на необхідність дотримання вимог чинного законодавства. Наразі питання щодо обслуговування маршруту вирішується”, – інформує Сергій Костенко.

У коментарях до публікації черкащани інформують, що через рідкість появи даного автобуса на Митниці його вже років 7 називають “жовтим привидом”

Читай також: Відтепер на маршруті № 15 поновлено рух (фото)

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.