Пенсії перерахують 65% пенсіонерів міста

Новини Черкаси

Перерахунки пенсій для черкащанам проводять спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду в Черкаській області відповідно до нових вимог законодавства про пенсійну реформу. Відповідну інформацію під час оперативної наради в мерії повідомив начальник міського управління Пенсійного фонду Павло Котик, пише“Інфоміст”.

– Пенсії будуть перераховані і збільшені десь для 65% пенсіонерів міста, – заявив Котик. – Перерахунок проведений з урахуванням стажу пенсіонерів і заробітної плати, яку вони отримувати протягом трудового періоду. Основна мета перерахунку – осучаснення пенсій. Усі знають, що пенсіонери, які вийшли на пенсію до 2008 року, отримували незаслужено малу пенсію. Ця складова переглянута.

За його словами, нині люди вже почали отримувати пенсії за “старим” законом.

– Відповідно до пенсійної реформи, у жовтні кошти будуть додатковими списками перераховані на пенсійні картки пенсіонерів. Тобто пенсіонер міста Черкаси, що потрапив під перерахунок, отримає дві пенсії. Одну – по старому закону і другу – як доплату. Як зазначив Котик, здебільшого доплати будуть у межах 150-300 грн.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.