Педагоги Канівщини вдячні народному депутату за підтримку та розвиток освітньої галузі

Новини Черкаської області

Педагогічні, учнівські та батьківські колективи навчально-виховних комплексів Канівщини, дошкільної освіти району дякують за підтримку та суттєву допомогу у галузі освіти народному депутатові Владиславу Голубу. Подяки та теплі слова отримала помічник-консультант нардепа Олена Радченко під час урочистостей, присвячених Дню знань.

Від початку своєї депутатської каденції і дотепер Владислав Голуб приділяє неабияку увагу розвиткові освітньої галузі, тож днями громада відгукнулась, аби висловити слова вдячності. «Сьогодні привітали  дітей Навчально-виховних комплексів сіл Келеберди, Конончі, Хмільної Канівського району з початком нового навчального року. Водночас приємно отримувати слова вдячності за здійснену цим літом роботу, результатами задоволені і діти і батьки і вчителі»,- розповіла Олена Радченко.

Допомагають закладам вже не вперше, кажуть у приймальні народного депутата. Цьогоріч спільними зусиллями народного обранця Владислава Голуба та Громадської організації «Форум розвитку Черкащини»  Келебердянський Навчально-виховний комплекс отримав нові стенди та кабінетні таблички, у попередні роки для всього закладу були закуплені нові парти та стільці.

«Впродовж літа ми спільно з Владиславом Голубом, головою Канівської райдержадміністрації Дмитром Шелестом, начальником відділу освіти Анною Бабенко та головою Канівської районної ради Сергієм Геращенком інспектували навчальні заклади району. Це дало нам змогу вирішити низку першочергових завдань»,- пригадує Олена Радченко.

Суттєву допомогу отримав і Навчально-виховний комплекс села Хмільна. «Адміністрація Хмільнянського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад» – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Канівської районної ради висловлюють найтепліші слова подяки народному депутатові Владиславу Голубу за надання допомоги в заміні вікон у корпусі, де навчаються наймолодші наші учні і вихованці та нові меблі для учнів першого класу»,- йдеться у тексті Подяки.

Тож завдяки співпраці керівництва району та навчальних закладів з народним депутатом Владиславом Голубом вдалося суттєво оновити матеріально-технічну базу шкіл Канівщини. А попереду – нові завдання.

«Ми щиро віримо, що галузь освіти й надалі розвиватиметься. Лише спільно досягнемо мети заради підростаючого покоління», – зазначила Олена Радченко.

А Подяки від сіл Канівського району відтепер прикрашатимуть громадську приймальню Владислава Голуба у Каневі.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.