загрузка...

Печиво з тарганами – такі ласощі пропонує один с супермаркетів Черкас (фотофакт)

Новини Черкаси

Черкащанка вирішила придбати собі печиво. Так склалося, що в супермаркеті “Сільпо” у Будинку торгівлі на споживача замість солодощів чекав культурний шок.

48_GckzYGbk

“Печиво в нашому “Сільпо” в Будинку торгівлі вирішила собі вчора придбати. Сказала продавцю що в них там тарган.

Відповідь приголомшила:

– “ой та це жучок, в нас їх багато, були вже” – і навіть не прибравши його пішла, тарган поповз собі далі. Народ не купуйте печиво там і все що без упаковки лежить” – пише наша читачка та додає відповідні фото.

jX7dOCfG--k

 

Розповісти друзям

2 коментарів до “Печиво з тарганами – такі ласощі пропонує один с супермаркетів Черкас (фотофакт)

  1. 0

    0

    Така торгівля це взагалі нонсенс! Порушення санітарних норм шокуюча!Куди дивиться санепидемстанція?Такі товари,що не підлягають подальшій термічній обробці і повністю готові до вживання ЗАБОРОНЕНО тримати у торговому залі без упаковки.І ми питаємо де беруться епідемії? Та достатньо бомжу чи туберкульознику пчихнути поряд з тим печивом.Чи можливо в Сільпо стерильні тільки заходять?Неодноразово скандалила із старшими продавцями на цю тему на що отримала адресу куди мені підти…- “У нас є всі дозволи на таку торгівлю!А ви як не подобається не купуйте!”Винесла копію дозволу Санстанції.І вся розмова.Питання – А чи потрібна така Санстанція взагалі?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.