Парковка з повним перекриттям тротуару на Пастерівській (фото)

Новини Черкаси

У четвер 27 серпня 2015 року близько 15:30 черкащани повідомили на сайт ДАІ про порушення правил паркування біля відділення Кредобанку на розі вулиць Пастерівська-Гоголя у Черкасах.

2015-08-27-866CAM02731

Водій (номерний знак СА0555АВ) нахабно припаркував свій автомобіль, перекривши тротуар для руху пішоходів просто навпроти знаків, що сповіщають про пішоходний перехід. При цьому водій  запаркувалася на тротуарі не зважаючи на наявність поблизу стоянки. Після відвідання магазину поїхала далі.

Фахівці інспекції  на звернення відповіли наступне:   Вашу інформацію отримано, орієнтовано наряди ДАІ, в разі виявлення даного автомобіля з водієм-порушником буде проведено профілактичну бесіду. Дякуємо за ваше небайдуже ставлення.

Довідка – за подібні порушення передбачена відповідальність у вигляді накладення штрафу від п’ятнадцяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 255 до 340 грн.), відповідно до ч. 1 статті 122 КУпАП. Якщо порушення правил зупинки, стоянки, створює перешкоду дорожньому руху або загрозу безпеці руху, то штраф збільшується до 680 грн.

Шановні власники автомобілів! Дотримуйтесь правил паркування! Поважайте себе та оточуючих!

Розповісти друзям

1 коментар до “Парковка з повним перекриттям тротуару на Пастерівській (фото)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.