Пам’ятними знаками нагородять відомих черкащан, двох із них – посмертно

Новини Черкаси

Знаком “За заслуги перед містом Черкаси” та грошовими винагородами нагородять Олександра Шаповала (посмертно), Олександру Шулежко (посмертно) та Олексадра Толбатова.

Таке рішення сьогодні підтримали на засіданні сесії Черкаської міської ради.

Олександр Шаповал був захисником АТО, загинув виконуючи бойове завдання.

Олександра Шулежко – праведниця, яка у часи Другої світової заснувала в Черкасах дитячий притулок, таким чином врятувавши від голоду десятки дітей і безпритульних.

За словами директора департаменту організаційного забезпечення Лілії Маліщук, завдяки зусиллям Олександра Толбатова чимало людей стали на шлях до здорового способу життя, позбавившись від хвороб без оперативних втручань, він розробив систему оздоровлення, допомагав ветеранам.

“Нині його успішний досвід оздоровлення відомий і в інших областях України, у Київській області, був депутатом міськради, заснував у Черкасах «Клуб Довгожителів», який допомагає сотням людей бути здоровими”, – зауважила Л. Маліщук.

Також один з депутатів висловив сподівання, що було б добре, аби заслуги черкащан були відзначені ще за життя.

Додамо, ще у 90-х роках у хребті Олександра Миколайовича Толбатова лікарі знайшли 7 гриж. Врятувати його, казали медики, могла лише операція. Проте чоловік відмовився від операції і згодом самотужки розробив спеціальний жилет для водної гімнастики.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.