Пам’ять Героїв Чорнобиля вшанували футбольним турніром

Новини Черкаси Спорт Черкаси

З 24 квітня у Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України проходить Всеукраїнський турнір

З 24 до 25 квітня у Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України проходить Всеукраїнський турнір з міні-футболу пам’яті Героїв Чорнобиля, пише сайт Черкаський спорт.

Участь у турнірі беруть 12 футбольних команд, до складу яких увійшли представники військових ліцеїв, ліцеїв військово-спортивного профілю та з посиленою військово-фізичною підготовкою, а також навчальних закладів України, вихованцями яких є ліцеїсти (кадети) 10-11 класів. Змагання проходять на міні-футбольних полях ЧІПБ.

Перед початком заходу для учасників футбольних матчів вихованці інституту провели оглядову екскурсію навчальним закладом.

Потім керівництво і працівники ЧІПБ, учасники та запрошенні гості: начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин, заступник начальника Головного управління національної поліції в Черкаській області Віктор Іванько, перший заступник голови Черкаської обласної організації ФСТ «Динамо» України Сергій Кривопишин, голова відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області Андрій Більда, голова Асоціації футзалу Черкаської області Юрій Гончаров, генеральний директор акціонерного товариства «Юрія» Віталій Пустовіт вшанували пам’ять випускників навчального закладу Володимира Правика та Віктора Кібенка та усіх вогнеборців-чорнобильців покладанням квітів до Монументу на їх честь.

«Сьогодні ми започаткували Всеукраїнський турнір з міні-футболу пам’яті Героїв Чорнобиля. Кожен з нас повинен пам’ятати подвиг людей, які врятували світ від страшного атомного лиха», – наголосив в. о. начальника інституту Олександр Тищенко.

Під час урочистостей Юрій Гончаров вручив очільнику ЧІПБ Олександру Тищенку Подяку за вагомий внесок у розвиток футзалу на Черкащині.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.