Палац одружень цьогоріч відреставрують зсередини

Новини Черкаси
В поточному році владці планують відремонтувати обидва холи, кілька кабінетів, коридор, обрядову й бенкетну зали. На це в Програмі соціально-економічного та культурного розвитку на 2016-ий рік передбачили 800 тисяч гривень.

спросить у Харченко

Будинок Щербини був зведений 1892 року черкаським інженером, грабарем-підрядником Щербиною як власна садиба. Тут, серед іншого, розміщувалися партійні та радянські органи влади, Будинок піонерів. А з 1970 року там діє міський Палац одружень.

Востаннє ремонт усередині цієї будівлі робили в 1971-1972 роках. Як розповіла начальник відділу ДРАЦС міського управління юстиції Катерина Леонова, у планах – повністю замінити підлогу та постелити плитку, змонтувати підвісну стелю й облаштувати стіни.
– У дні реєстрації шлюбу (а це – з четверга по суботу) до нас приходить сотні людей. Час від часу наші відвідувачі нарікають на те, яке приміщення «зустрічає» молодят у такий важливий та особливий для них день, – каже Катерина Валеріївна. – Ми хочемо створити в приміщенні Палацу одружень атмосферу справжньої краси, затишку й свята… Добре, що нарешті у влади дійшли руки до цього об’єкту.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.