Озеро поруч з Літаком в Черкасах вже не розливатиметься

Новини Черкаси

Минулої суботи Черкаси знов заливало дощем, який тривав майже весь день. Випробування на міцність проходили нещодавно очищені міськими комунальниками каналізаційні стоки в районі кола біля Літака.

11903937_949452531760008_1504197322062382691_n

Як повідомив у суботу ввечері  начальник управління вуличної інфраструктури департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Сергій Отрешко “Перший етап ліквідації озера біля літака пройдено. Під час сьогоднішньої зливи до літака за звичкою підтягнулись евакуатори і шукачі загублених номерів. Але вже за годину поїхали ні з чим – вода зійшла.
Залишилось влаштувати ще три пари дощоприймачів по вулиці 30 років Перемоги в напрямку Конєва і дочистити найглибшу (понад 6 метрів) ділянку по Смілянській. І озера на літаку не буде навіть під час злив.”

Також ситуацію прокоментував і секретар Черкаської міської ради:

– Як секретар Черкаської міської ради ставлю за п’ятибальною шкалою «п’ять з плюсом» Департаменту житлово-комунального комплексу за той об’єм робіт, який було виконано для ремонту зливової каналізації в місті, – розповів  Олександр Радуцький.

Нагадаємо, що проблеми які тривають весь термін пербування при владі в Черкасах (з 2006 року) по даному об’єкт обіцяв вирішити міський голова Черкас Сергій Одарич ще в 2012 році.

Як раніше розповідав міський голова, шматок цієї мережі комунальники відшукали наприкінці 2012-ого року з допомогою металошукача. Решітка зливової каналізації була захована під 15 см асфальту. А минулого року там «відкопали» ще близько 2 кілометрів мережі.

Таким чином для того, щоб знайти “закинуту” систему дощової каналізації в районі Літака, меру Черкас знадобилось два мерських терміни.

 Проте питання пан Одарич з 2012 по 2015 так і не вирішив, а  вирішувала  його вже депутатьська більшість прийнявши мережу каналізації поруч з “Літаком” на баланс міста в червні 2015 року і виділивши відповідне фінансування на проект і ремонт.

Читай також: Радуцький: У Черкасах виготовили проект із капітального ремонту зливової каналізації в районі «Літака»

Вартість же робіт із капітального ремонту мереж зливової каналізації по вулиці Смілянській становить близько мільйона гривень.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.