Освітян Черкас привітали з професійним святом

Новини Черкаси

У п’ятницю 2 жовтня працівники освіти та гуманітарної сфери міста урочисто відзначили День вчителя.

На святі були присутні: секретар міської ради Олександр Радуцькийперший заступник міського голови Тарас Хвильзаступник міського голови Юрій Гончаровдиректор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Марина Бакланова, заступник директора департаменту – начальник управління освіти Євген Степко, голова обкому профспілки працівників освіти і науки України Ольга Жалдак, голова міської організації профспілки працівників освіти і науки України Ганна Федорченко, працівники департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, Черкаського міського методичного кабінету установ освіти, ветерани педагогічної праці, керівники та педагогічні працівники закладів освіти.

IMG_4210

Із вітальним словом до присутніх звернувся секретар міської ради Олександр Радуцький. Він зауважив, що цьогоріч було прийнято бюджет без дефіциту й особливу увагу депутатський корпус звернув на освітянську галузь. А, отже, зміни розпочато, і надалі влада підтримуватиме заклади освіти.

– Майбутнє нашої країни безпосередньо у ваших руках,– наголосив Олександр Романович. – Хочу ще раз привітати та низько вклонитися за вашу працю.

Затим він вручив працівникам освіти подяки за високий професіоналізм, зразкове виконання посадових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток освіти міста та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти – від міського голови та грамоти виконавчого комітету Черкаської міської ради.

Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Марина Бакланова звернулась до ветеранів-педагогів, які внесли неоціненний вклад у виховання молодого покоління, зауваживши, що вчитель – це не професія, а покликання.

IMG_4286

Від департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради педагогам були вручені грамоти за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професіоналізму та з нагоди професійного свята.

Освітян міста також привітали голова обкому профспілки працівників освіти і науки України Ольга Жалдак та голова міської організації профспілки працівників освіти і науки Ганна Федорченко, які теж висловили добрі, щирі слова поздоровлень та вручили Почесні грамоти обкому профспілки працівників освіти і науки України.

IMG_4307

Закінчились урочистості виступом симфонічного оркестру Черкаської обласної філармонії (художній керівник і головний диригент, заслужений діяч мистецтв України Олександр Дяченко). Чарівні класичні мелодії звучали у залі. Присутні насолоджувалися музикою  Джузеппе Верді, Петра Чайковського, Іоганна Штрауса, Якоба Гаде та інших.

За матеріалом сайту Черкаської міської ради

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.