Основна версія пожежі в драмтеатрі – навмисний підпал

Кримінал Черкаси Новини Черкаси

Збираються відповідні доказові бази, працівники міліції працюють над встановленням особи, яка могла бути причетною до скоєння такого правопорушення.

7b7294a5e4868580c80f42d3cfc5a6fa_L

Щодо пожежі в Драметарі, призначено ряд експертиз, опитано 130 працівників театру, отримано ряд речових доказів під час проведення слідчо-оперативних заходів. Про це під час перс-конференції повідомив начальник сектору зв’язків із громадськістю УМВС області Дмитро Грищенко:

– За підсумками проведених п’яти експертиз згідно з судово-пожежною експертизою джерело запалення – відкритий вогонь, який був занесений до театру. Розглядається основна з версій – навмисний підпал.

Дмитро Грищенко також додав, що в театрі було вилучено баночку, в якій були залишені недопалки, пляшки. Було також призначено експертизу слідів світлого нафтопродукту, який не можна визначити, оскільки він змінив свій фізико-хімічний склад.

– Одним із питань, яке активно піднімає творчий колектив театру, є відповідальність керівника театру Володимира Осипова. Думаю, що Юрій Григорович (Федоряка – директор Філармонії) не допускає такого, щоби в глядацькій залі хтось уживав щось або палив.

За словами Дмитра Грищенка, що це за продукт і звідки він там узявся, складно визначити. Можливо, це випадковість, можливо,   хтось навмисно його заніс.

– Іде активне розслідування кримінального провадження. За браком доказової бази представники міліції встановлюють решту доказової бази, оскільки спочатку розглядалась версія короткого замикання, яка після ряду експертиз була відхилена. У громадськості виникає думка, що справа не розслідується, але це хибне бачення, слідчі дії просто не можна розголошувати. Справа розслідується, слідчі над цим працюють і повірте, дуже активно.

За публікацією сайту ВечірніЧеркаси

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.