«Організація маскараду з моїм відкликанням стала моментом «зривання масок» – Олександр Дишлюк

Новини Черкаси

25 березня 2017 у ПК «Дружба народів» відбулася перша для Черкас спроба провести процедуру народного відкликання депутата. Ним став колишній член фракції «Самопоміч» Олександр Дишлюк, за відкликання якого проголосувало 318 жителів міста. Тепер, за процедурою, протягом 20 днів ініціативна група у кількості 50 осіб має зібрати не менше 1500 підписів черкасців разом з їх паспортними даними, аби завершити розпочате відкликання.

Нагадаємо, раніше, за словами  Олександра Дишлюка, він уже писав заяву на складання мандата, проте депутати не підтримали. Своє ставлення до таких публічних відкликань Олександр Дишлюк оприлюднив на своїй сторінці у «Фейсбук».

Так, він зазначає, про відкликання самого депутата навіть не повідомили і не поцікавились його думкою.

“Важка праця в компанії, де я працюю, не дозволяє мені приділяти політичним баталіям міста багато часу. Адже політика мене не годує й ніколи не буде годувати. Але резонансна увага з боку колишніх колег по фракції в міській раді, намагання мене поставити на місце, змусила задуматись над тим, що саме відбулось за останні декілька тижнів”, – написав Олександр Дишлюк.

За декілька тижнів до відкликання до депутата звернулись його колеги та закликали разом змінювати «устрій владного та фінансового впливу в Черкасах».
«Моя відповідь очевидна: «У «деребані» не приймав участь й не збираюсь! Але наполягання та обіцянки про райдужне майбутнє та фінансові блага після зміни керівництва міста, починаючи із Олександра Радуцького та з продовженням імпічменту міському голові Анатолію Бондаренку, можуть затьмарити голову навіть досвідченому політикові, до яких я себе навіть й не відношу. Як результат, організація зборів по відкликанню мене з громадської посади депутата міської ради.”, – зазначив О. Дишлюк.

А вихід же із лав «Самопомочі» Олександр Дишлюк пояснив тим, що вже понад рік намагався організувати дієву роботу фракції, проте не побачив підтримки колег.
«Більше року я «б’юся» із колегами за створення дієвого алгоритму роботи для громади. Відповідь одна – нам це не потрібно! Й все б нічого, якби керівник організації Олександр Гаврилов, прийшовши до мене, не сказав: «Досить мені вже бути просто активістом! Хочу бути заступником мера по гуманітарним питанням»,- зауважив депутат.

Саму ж організацію його відкликання депутат вважає маскарадом, та й заявляє, принципово за місце не буде триматися, а у лавах депутатів намагався відстоювати інтереси громади, а не збагачення. «Організація маскараду з моїм відкликанням для мне стала моментом «зривання масок».
9 місяців пройшло з моменту моєї заяви про складання мандату. Й лише сьогодні шакали, що навіть тоді не підтримали моє прохання скласти мандат, скористалися моментом штрикнути ножа в спину. За мандат не тримаюсь. Результатом «маскараду» став абсолютний «0». Збори провели із порушенням. Цифри не йдуть! Не допомогла ні «гречка», ні сучасні Інтернет технології, ні «200-грн.-прийди-проголосуй»,- підсумував Олександр Дишлюк.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.