«Опора» назвала найбільших “бунтарів” у ВР з Черкащини. Це – Рудик і Голуб

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Мережа «Опора» визначила, які депутати найчастіше голосують проти волі своєї фракції. Дослідження оприлюднено на сайті «Опори». Голосування «проти фракції» – коли депутат голосує не так, як більшість фракції/групи, до якої він входить. До прикладу, за умови, коли більше 50% членів фракції проголосували «так» щодо певного законопроекту, голосування окремого депутата «ні», «утримався» або «не голосував» вважається голосуванням «проти фракції».

1433253234_KLM_0809-600x399
У 34 % випадків, «протифракції» голосує Сергій Рудик, член депутатської фракції ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА». Зауважимо, що до квітня цього року він був позафракційним. У 32 % випадків, проти лінії фракції голосує Владислав Голуб, член депутатської фракції ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Майже завжди дисципліновано підримують рішення фракцій член провладної фракції Олег Петренко та Геннадій Бобов, член депутатської групи «Партія «Відродження», які голосують «проти» лише у 12 % випадків. Представник цієї ж групи Валентин Ничипоренко не так як більшисть голосує у 17 % випадків. Його колега Володимир Зубик не підтримує більшість в 13 % випадків. Антон Яценко, також від групи «Відродження», з позицією своєї фракції не згідний в 14 % випадків.

“Черкаський кур’єр” 6 липня 2016 р.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.