Опалення в 2018 році буде надаватися за умови передоплати газу – Карась

Новини Черкаси

Цьогоріч змінився порядок розрахунків теплопостачальних підприємств за газ. Це може вплинути на перебіг опалювального сезону. Про це повідомив директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась, інформує сайт Черкаської міської ради.

За його словами, із 18 жовтня уряд планує змінити ціну на газ як для населення, так і для енергетичних підприємств.

– Швидше за все, матимемо ситуацію, коли в нас буде нова вартість газу, натомість старий тариф, який не перекриває цю ціну, – коментує Павло Миколайович. – Відповідно до чинного «газового кодексу», ми отримуємо номінацію на «блакитне паливо» лише за наявності 90 % розрахунку перед НАК «Нафтогаз України». Інакше номінації в нас не буде. В умовах сьогодення це практично неможливо.

Як наголосив Павло Карась, єдиний спосіб отримати номінацію й забезпечити початок опалювального сезону – обов’язкова передоплата за поставлене тепло. Інакше для підприємств, які постачають тепло, можуть припинити подачу газу.

– Зараз якщо немає номінації, «Нафтогаз» дає відповідну вказівку «Укртрансгазу» і вони проводять примусове відключення нас як споживачів від газопостачання, – додає посадовець. – Якщо ми не отримуємо від закладів попередню оплату в жовтні, але розпочинаємо опалювальний період та не витримуємо номінацію,– то через десять днів нам відключають газ.

Розповісти друзям
  • 1
    Поділитися

1 коментар до “Опалення в 2018 році буде надаватися за умови передоплати газу – Карась

  1. 0

    0

    вы поставляете не горячую воду-а тариф заоблачный (температура воды до 30 градусов-рука ребенка спокойно выдерживает не разбавляя) а карась пи…дит про тарифы

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.