Олена Радченко: Завдяки підтримки народного депутата дитячо-юнацький футбол на Канівщині отримує новий поштовх у своєму розвитку

Новини Черкаської області

Народний депутат України Владислав Голуб  будучи головою Федерації футболу Черкаської області, приділяє постійну увагу розвитку спорту в сільській місцевості, зокрема дитячо-юнацького футболу. Не таємниця, якщо раніше футбол був головним і єдиним захопленням діточок в селах, райцентрах, то зараз настільки повального захопленням грою мільйонів вже немає, іноді для цього не вистачає самого елементарного – м’ячів. Проте, є надія, що дитячо-юнацький футбол в Україні, зокрема на Канівщині, завдяки підтримки народного депутата, отримає новий поштовх у своєму розвитку. Головне, що для цього у нас є небайдужі люди.
Нещодавно мала приємну місію – за дорученням Владислава Володимировича вручила новенькі професійні м’ячі командам Канівської ЗОШ ім Т.Г. Шевченка №1 та загальноосвітньої санаторної школи-інтернат №5. Вручення відбулося урочисто, у ЗОШ №1 – на шкільній лінійці.
Потому разом з депутатом Канівської міськради Віктором Хоменком завітали на урок фізкультури у ЗОШ №3 м.Канева. Влаштували міні-вікторину для учнів, щоправда й самі від юних футболістів-аматорів почерпнули нові знання про футбол.
У Канівській гімназії імені Івана Франка потрапили на урок до відомих волейболістів, проте футбольним м’ячам були раді не менше, як волейбольним, особливо вчитель фізичного виховання.
У ЗОШ №4 та ЗОШ №6 через негоду та «скляні» дороги на нас не чекали.
Тому подарунки стали приємними несподіванками.

За дорученням Владислава Голуба, висловлюю щиру подяку усім педагогічним колективам, вчителям фізкультури зокрема, за те що, незважаючи на поки що слабку матеріально-технічну базу, ви робите усе від вас залежне для гідного фізичного виховання дітей.
Скоро вирушаємо з м’ячами у район…

Олена РАДЧЕНКО,
помічник-консультант народного
депутата Владислава Голуба

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.