Олена Радченко: Працюємо в інтересах людей та Канівщини

Новини Черкаської області

Олена Радченко, керівник громадської приймальні народного депутата Владислава Голуба у м. Канів.

Олена Радченко

Громадська  приймальня народного депутата Владислава Голуба в Каневі здійснює  активну комунікацію з жителями району. З початку року від громадян, установ і організацій Канівщини прийнято 32 звернення.

Підготовлено та направлено за інстанціями 15 депутатських звернень. Зокрема,  голові Черкаської ОДА  – щодо ремонту дорожнього покриття, транспортного сполучення між населеними пунктами, до департаменту соціального захисту ОДА  –  з питань отримання матеріальної допомоги. Задля проведення перерахунку пенсій депутатське звернення направлено до Пенсійного фонду, а щодо врегулювання ситуації з підвищенням пенсій з листопада  2017 року  – до Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

Минулого року за поданнями Владислава Володимировича усі школи міста Канева були забезпечені новими стільцями для актових залів. Орієнтовно 800 тис. грн. спрямували з фонду соціально-економічного розвитку на такі потреби.

Днями отримала приємні відгуки від колишніх  випускників шкіл, які традиційно на початку лютого проводять зустрічі з учителями, однокласниками у рідних навчальних закладах. Випускник Канівської ЗОШ №1 Віталій Слободяник розповів, що не очікував побачити такі приємні зміни: хороші ремонти, нові меблі. Зізнається, за його шкільних років школи майже не оновлювалися. Випускники охоче діляться  світлинами у нових актових залах. Кажуть, окрім теплих зустрічей дуже радіють, що бачать свою рідну школу «новенькою». Зі свого боку хочеться додати, що  сумлінна робота має саме такі результати – позитивні оцінки і відгуки людей.

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 14.02.2018

Розповісти друзям
 • 157
  Поширили:

3 коментарів до “Олена Радченко: Працюємо в інтересах людей та Канівщини

 1. 0

  5

  гроші на вікна та стільці в школи з держ. бюджету взяли і за сприянням голуба роздерибанили а те що придбали коштує вдвічі менше різниця пішла на видання газети

 2. 4

  0

  Це хто тут такий незадоволений?
  Владислав Голуб, як і його команда, дуже відповідальна та принципова. Маєте факт розкрадання коштів повідомте у відповідні органи чи Владиславу. Впевнена, що для нього така інформація буде дещо дивна та він перевірить її, у результаті винні будуть покарані. Гляньте що в Золотоноші робиться… вже деяких приятгнуто до кримінальної відповідальності та триває суд

 3. 3

  0

  Не було ще жодного депутата, який би хоч трохи допомагав через будь які джерела освітнім закладам. Покажіть мені такого. А особливо в м.Каневі. Його допомога суттєва. І спілкуватися з ним приємно: розуміє і допомагає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.