Олександр Радуцький: Про нове виборче законодавство

Новини Черкаси

Депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький поділився думками, щодо нового виборчого законодавства. В цілому він вважає цей закон недосконалим та недемократичним. Про це він повідомив на зустрічі міської влади зі спостерігачем та контактною особою з питань гендеру Київського представницства Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні Ларою Залускі.

image.phpПід час зустрічі говорили, зокрема, і про нове виборче законодавство в нашій державі. Я особисто наголосив, що вважаю його недемократичним і, як виявилося по факту, непрактичним. Його недолугість у тому, що до рад так і не потрапили кандидати, які перемогли на округах.

А все через те, що їм для цього не вистачило голосів за політичну силу, від якої вони балотувалися. Як приклад, у Черкасах ситуація склалася так, що 60 тисяч жителів не отримали своїх представників у владі. Із 42-х округів на 15-ти не пройшов жоден із кандидатів. У той же час – 8 округів отримали по 2 чи 3 депутати. Вважаю, що ті обранці, які пройшли за списком, і, відповідно не закріплені за округами, повинні приділити увагу тим округам, які не отримали представників.

Так само відбулося і в моєму випадку. Тому взяв на себе зобов’язання опікуватися округами № 21 і 23. Адже люди мають знати, до кого можуть звернутися у разі проблем! І, звісно, потрібно, повернутися до перегляду нового закону або ж повернути попередній, – розповів депутат міськради Олександр Романович Радуцький.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.