Олександр Лісовий: Здоров’я золотонісців – спільний пріоритет райдержадміністрації, районної ради і народного депутата

Новини Черкаської області

Новенькі автомобілі швидкої допомоги нещодавно отримали амбулаторії сіл Бубнівська Слобідка, Благодатне та Піщане. Ключі від машин вручили керівникам установ голова Золотоніської райдержадміністрації Олександр Лісовий і голова Золотоніської районної ради Валерій Саранча. Очільники району пояснили, що ці автомобілі надійшли до амбулаторій в рамках програми розвитку медицини в районі, реалізації якої активно сприяє народний депутат Владислав Голуб.

Придбання нових автомобілів для амбулаторій дозволить поліпшити доступність і якість медичної допомоги на сільських територіях. Особливо важливо, що це відбулося на початку зими, коли обсяг навантаження на медичні установи з об’єктивних причин стає більше.
Голова РДА Олександр Лісовий підкреслив, що здоров’я людей – це пріоритет для всіх гілок влади району.
– У нас чітка, налагоджена взаємодія з головою районної ради Валерієм Саранчою, – розповідає голова РДА Олександр Лісовий. – В реалізації багатьох програм розвитку і вирішенні нагальних проблем в медицині, зокрема, нам активно допомагає народний депутат України Владислав Голуб. Усі проблеми району сприймаються з увагою районної радою. Ми постійно обговорюємо коло найважливіших питань і спільно працюємо над їх вирішенням. І так на всіх напрямках роботи – всюди конструктивна і плідна спільна діяльність, що приносить реальні плоди, – підкреслив очільник району.


– За сприяння Владислава Голуба скоро в Центральній районній лікарні буде встановлено нове рентгенобладнання. Ми зміцнюємо роботу медичних установ новими матеріально-технічними засобами, і будемо продовжувати працювати в цьому напрямку, вважаючи його принципово важливим», – зазначив голова РДА Олександр Лісовий.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.