Олександр Лісовий: Вперше з районного бюджету виділено два мільйона гривень на поточний ремонт місцевих доріг

Новини Черкаської області

На порядку денному Золотоніської РДА і районної ради – ремонт доріг. Як повідомив голова Золотоніської РДА Олександр Лісовий, днями за участі голови районної ради Валерія Саранчі, начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Юрія Настенка, керівників філій Автодору Станіслава Молодика, Віктора Мазка і сільських голів було проведено координаційну нараду з питання ремонту автомобільних доріг місцевого значення загального користування.

Так ремонту підлягають наступні магістралі району :

Гельмязів – Чопилки, Золотоноша – Вознесенське – ст. Драбів, Н08 – Нова Дмитрівка – Золотоноша, Н08– Крупське – (ст. Пальмира – Чорнобай – Іркліїв), Н08 – Крупське – (ст. Пальмира – Чорнобай – Іркліїв), Матвіївка – Дмитрівка – (Канів-Ліпляво Прохорівка-Домантоводо а/д Н08), Скориківка –Львівка, (від а/д М03 Драбів-Золотоноша) – Подільське, (від а/д М03 Драбів-Золотоноша) – Ковтуни-Мицалівка, (Золотоноша-Вознесеньське ст. Драбів) – Лукашівка.

Власником доріг місцевого значення загального користування на території Золотоніського району є Служба автомобільних доріг у Черкаській області. За словами очільника району Олександра Лісового, Золотоніська РДА не одноразово зверталася до Служби автомобільних доріг у Черкаській області з проханням розпочати виконання ремонтних робіт доріг місцевого значення на території району, але Служба повідомила, що ремонти проводяться відповідно до доведених планів та обсягів фінансування. Тобто потрібно чекати, а час спливає.

На Золотоніщині сподіватися лише на автодор цього року не стали. А, завдяки конструктивній співпраці райдержадміністрації та райради, винайшли можливість почати ремонтувати дороги власним коштом. Нещодавно на сесії райради було розглянуто та затверджено підготовлену райдержадміністрацією Програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Золотоніському районі на 2016 – 2017 роки.

Вперше з районного бюджету депутати виділили два мільйона гривень і стільки ж планують сільські бюджети на поточний ремонт місцевих доріг, а це 284 кілометри. Як зауважив голова райради Валерій Саранча – це перша спроба допомогти державі відремонтувати дороги між селами.

– Обстеження автомобільних доріг проведено, є усі дефектні акти та технічний кошторис, – розповідає Олександр Лісовий. В районному бюджеті на сьогодні на ремонти доріг загального користування місцевого значення, враховуючи субвенції сільських рад передбачено 2 млн.870 тис. грн. (2 млн. грн. – кошти районного бюджету, 840 тис. грн. – субвенції сільських рад). Наразі уточнюється обсяг першочергових робіт

 

8 червня 2016 р. «ЧК»

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.