Олександр Лісовий проводить прийоми в селах

Новини Черкаси

Голова Золотоніської райдержадміністрації Олександр Лісовий  провів виїзний прийом громадян  в селах Хрущівка та Лукашівка.

12961720_1535998806694743_8045402065216246054_n

Разом з головою до селян приїхали начальники відділів  та структурних підрозділів райдержадміністрації. У прийомі взяв участь   і  сільський голова Микола Коршунов.

Під час зустрічі порушувалось чимало наболілих питань. Зокрема, батько  учасника АТО  Сергій Іванович Моторний  просив  надати роз’яснення щодо порядку виділення земельних ділянок учасникам АТО; Михайло Васильович Липа звернувся з питанням щодо повернення земельної ділянки (паю), яка знаходиться в оренді СТОВ «Перемога», орендодавцеві для власного використання; директор Хрущівського НВК Віра Петрівна Кулик розповіла про нагальну потребу у виділенні коштів з районного бюджету на проведення ремонту підвального приміщення в навчальному закладі.

Про це на власній сторінці у Фейсбуці повідомив сам голова  Золотоніської РДА Олександр Лісовий. «Усі питання, котрі порушували жителі села, взято під мій особистий контроль та окреслено можливі шляхи їх вирішення», – запевнив голова Золотоніської РДА.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.